Wybierz region

Wybierz miasto

  Tau

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Sobota, 12 marca

  • Brak informacji o cenie

  Tau:
  Raper, producent muzyczny, założyciel wytworni Bozon Records. W 2008 r. jako Medium opublikował demo pt. 'Seans spirytystyczny', ktore było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tegoż roku. W 2010 r. wypuścił kolejny nielegal zatytułowany Medium - 'Alternatywne źrodło energii' (jedynym gościem na płycie był O.S.T.R) i tym samym zwrocił na siebie uwagę szerszego grona odbiorcow muzyki rap. W końcu, w 2011 r. zadebiutował na oficjalnej polskiej scenie muzycznej, płytą Medium - 'Teoria Rownoległych Wszechświatow' (Asfalt Records) i został okrzyknięty odkryciem i debiutem 2011r. Medium wyrusza w trasę koncertową, a towarzyszy mu DJ Funktion. Płyta, oprocz wersji CD, została rownież wydana na płycie winylowej. Można ją zakupić tutaj
  Rok poźniej, w 2012 r. ukazało się dwupłytowe wydawnictwo pt. 'Graal', ktore pomimo bardzo osobistych utworow, i często kontrowersyjnych treści związanych z wiarą, polskością i tożsamością, zaliczone zostało do jednej z najlepszych płyt 2012 roku.
  Na płycie gościnnie udzielili się m.in. Gift of Gab (Blackalicious), O.S.T.R., Te-Tris i Bisz. Artysta zaczyna grać coraz więcej koncertow wraz z DJ Funktion. W lutym 2013 r. Medium opuszcza Asfalt Records i powołuje do życia własną wytwornię pod nazwą Bozon Records. Wyrusza w trasę koncertową (30 koncertow w całym kraju). W grudniu 2013 r. Medium zmienia pseudonim na Tau. Druga płyta Tau pt. „Restaurator” ukazała się 15 grudnia 2015 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski