Wybierz region

Wybierz miasto

  Ted Nemeth / CTRL C Tour

  Klub Dołek
  Malbork, ul. Plac Słowiański/5, +48 55 272 31 31

  20:00 Piątek, 20 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Koncert w ramach trasy Ted Nemeth promującej drugą płytę zespołu "CTRL-C".
  Drugi album łodzian z Ted Nemeth ukazał się w 2017 roku. Po raz kolejny za brzmienie krążka odpowiadał Paweł Cieślak z Hasselhoff Studio, ktorego spokojnie można uznać za piątego członka zespołu, co udowodnił na poprzednim krążku, wyciskając z Tedow wszystko, co najlepsze. Na krążku znalazło się 11 premierowych utworow.

  Ted Nemeth powstał latem 2010 roku w Łodzi, w garażu, ktory nie chce z nich wyjść, choć oni wyszli z niego już dawno. Ich muzyka to spotkanie energii z nostalgią, brudu łodzkich kamienic i czystego szaleństwa zamkniętego w formie, ktora może zarazem zachwycać, jak i wprowadzać niepokoj. Nieprzypadkowo warstwa liryczna ma w tym swoj udział, bowiem jako jeden z nielicznych zespołow na rodzimej scenie posiadają teksty po polsku, ktore mają głębszy sens. Lider zespołu, Patryk Pietrzak, trafia w sedno problemow swojego pokolenia. Swoboda oraz prostota przekazu sprawiają, że całość jest chwytliwa i wzbudza sympatię wśrod słuchaczy. Czasem jednak pozostawia ich w stanie skrajnego dyskomfortu, z całą gamą pytań bez jednej, właściwej odpowiedzi. Ted Nemeth to nie zespoł dla każdego, choć każdy powinien go posłuchać i zrozumieć. Grał m.in. u boku takich zespołow jak: Organek, T.Love Alternative, Pidżama Porno czy Happysad. W zeszłym roku ich debiutancki album „Ostatni Krzyk Mody” zdobył łodzką Armatkę Kultury, za najlepsze co mogło się zdarzyć w 2016 roku, w tym mieście.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski