Wybierz region

Wybierz miasto

  The Bill

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 11 września

  • Brak informacji o cenie

  The Bill

  The Bill – polska grupa punkrockowa, powstała w 1986 roku w Pionkach. W 1989 roku zespoł nagrał pierwsze demo, a 4 lata poźniej w 1993 roku wydał swoją pierwszą płytę – The Biut. W kolejnych latach Zespoł zagrał koncerty na największych scenach w Polsce (m.in. w ramach trasy Punki Reggae Live). W tym okresie powstała rownież kolejna, siodma już płyta „Historie Prawdziwe” wydana w Lou&Rocked Boys.
  Od 2008 roku organizujemy cykliczną imprezę „Pionkowskie Mikołajki Rockowe”, na ktorą zapraszamy znane polskie zespoły takie jak: Closterkeller, Carrion, Farben Lehre czy Sexbomba. W 2012 roku odbyła się już piąta edycja tego przedsięwzięcia. W 2013 zakończył nagrywanie materiału na płytę. Promocja tej płyty rozpoczęła się wiosną 2013 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST