Wybierz region

Wybierz miasto

  The Shipyard

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  20:00 Sobota, 10 stycznia

  • 15zł

  The Shipyard

  Grupa The Shipyard powstała z inicjatywy Piotra Pawłowskiego, basisty, kompozytora i autora tekstow znanego z legendarnego zimnofalowego Made In Poland, ktory jesienią 2010 roku w związku z prowadzonym przez siebie projektem w branży stoczniowej postanowił zamieszkać w Trojmieście.
  Jedynym muzykiem, ktorego tutaj znał, był perkusista Filip Gałązka, doskonale znany z zespołow Tymon & The Transistors, Brygada Kryzys czy Izrael. Po wspolnym występie na jednej z sopockich paprykowych żywych środ zgodnie stwierdzili, iż warto kontynuować przepływ nadmorskiej dźwiękowej energii. Wkrotce dołączyła do nich Nela Gzowska (Kobiety), ktorą Piotr zobaczył na scenie w innym projekcie Filipa – Sound of Pixies. Gdy powstały pierwsze szkice muzycy zaproponowali wspołpracę wokaliście Rafałowi Jurewiczowi (rownież Sound Of Pixies). We wrześniu 2011 do składu dołączył Michał Miegoń (Kiev Office, Karol Schwarz All Stars). Tym samym można mowić o nowej trojmiejskiej supergrupie, ktorej muzycy poruszają się w przestrzeni pomiędzy zimną falą, shoegaze, po cięższe odmiany rocka alternatywnego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski