Wybierz region

Wybierz miasto

  The Shipyard, MAD in Poland

  MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Kościuszki/54, +48 60 514 68 57

  20:00 Sobota, 16 stycznia

  • 15zł

  The Shipyard
  Grupa The Shipyard powstała w 2011 roku w centrum Trojmiasta, ale szybko potem zaczęła wymykać się ku dalszym rewirom.

  Napędza ich zapach morza i dźwięk giętej portowej stali.

  Choć debiutancki album „We Will Sea” (Nasiono Records), okrzyknięty płytą roku przez wielu dziennikarzy (między innymi Piotr Stelmach z Trojki), wykazywał ciągoty ku nowej fali i post-punkowemu sznytowi to obecnemu wcieleniu grupy najbliżej do ostrego i przebojowego gitarowego crossover.
  W roku 2014 ukazała się druga płyta zatytułowana "Water On Mars". Jesienią 2015 ukaże się kolejna płyta zespołu, zawierająca w zdecydowanej większości utwory w języku polskim.
  MAD in Poland
  MAD in Poland to nowy projekt muzykow związanych od dawna z pomorską sceną muzyczną. Muzyka zespołu oscyluje wokoł rocka i grunge'u, lecz w nieco nowocześniejszym, odświeżonym wydaniu. Cechą charakterystyczną zespołu jest szorstkie brzmienie warstwy instrumentalnej wyraźnie kontrastującej z wysokim głosem wokalisty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski