Wybierz region

Wybierz miasto

  Traffic Junky, PostNatura

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  19:00 Sobota, 2 kwietnia

  • 10zł

  Traffic Junky:
  Niezwykłe połączenie klasyki rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami. Kapela serwuje muzyczny powrot do czasow hard rocka lat siedemdziesiątych, a jednocześnie można w ich tworczości usłyszeć sporo grunge’u i stoner rocka. Do swoich inspiracji zaliczają takie zespoły jak: Led Zeppelin, Black Sabath, Deep Purple, jak rownież Alice In Chains, Rage Against the Machine oraz Illusion. Ich koncerty to wulkan kipiący mocną, rockową energią, ktora udziela się widowni w niesamowity sposob.


  PostNatura:
  Zaspoł z Olsztyna. Post Natura to muzyka i efekty wizualne, za ktore odpowiada VJ. Muzycznie wędrują po okolicach szeroko pojętego alternative rocka, ale nie boją się czerpać z innych gatunkow. Każdy ich utwor to osobna historia, opisana nie tylko dźwiękiem, ale i obrazem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski