Wybierz region

Wybierz miasto

  Usłysz Księżyc - Live 2017: The Moon, Rebel Day

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Piątek, 19 maja

  • 10zł

  The Moon zakończył nagrywanie albumu "Now", premiera płyty 10.05.2017, teledysk już w sieci. Rozpoczęta pod koniec stycznia sesja nagraniowa The Moon dobiegła końca. Dzięki wspołpracy z sopocką firmią Solion, album pojawi się na sklepowych połkach w majową pełnię Księżyca - 12.05.2017

  "Now" to 12 autorskich kompozycji, prezentujących świeże spojrzenie na klasyczne rockowe granie. Od nastrojowego utworu "Ślady", poprzez progresywne "Tul", przebojowy "ASAP", do punkowej "Pani Domu. Sami autorzy swoją tworczość nazywają po prostu Moon Rock.

  Płyta powstała pod okiem Mateusza Machnikowskiego, odpowiedzialnego za produkcję, miks i mastering albumu. Jarosław Chęć - wokalista/gitarzysta zespołu CREW wspierał produkcję wokali i wystąpił gościnnie w jednym z utworow, a za instrumenty klawiszowe zabrał się Wojtek Horny, muzyk ONA i KOMBII. W składzie zespołu znajdziemy między innymi ex gitarzystę zespołu KANCELARYA (Zabiorę Cię), czy perkusistę metalowego MESS AGE. Elementy doświadczenia w połączeniu z muzyczną świeżością i poplątanie gatunkow muzycznych efekt niezwykle intrygujący.

  Pierwszym teledyskiem promującym materiał, jest obraz do utworu "Ślady", wyprodukowany przez Adama Tarnowskiego już dostępny w sieci. To tylko początek efektow wspołpracy zespołu z Klip48. W maju dwa dni po premierze płyty, muzycy pokażą drugi klip promujący album. A jeszcze przed wakacjami zobaczycie i usłyszycie The Moon w bardzo letniej i radosnej odsłonie, film i piosenka w sam raz na urlop.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski