Wybierz region

Wybierz miasto

  Voice Of City: Misza & Define

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 11.02.2017 do 12.02.2017

  • 20zł

  VOICE OF CITY, czyli mistrzowskie granie na najwyższym poziomie! Na spotkanie wytrawnych klubowiczow, miłośnikow tanecznych pląsow oraz wszystkich wielbicieli dobrego klubowego grania zaprasza MISZA oraz, DEFINE. Parkiet opanują takie gatunki muzyczne jak: house, deep house, nu disco.

  Dj Define rozpoczął swoją przygodę z djingiem w 2004 r, kiedy jako młody chłopak przywiozł z pracowitych wakacji na Wyspach Brytyjskich dwa gramofony, torbę winyli i sporo pozytywnej energii.
  Zaczynał od hip hopu, aktywnie działając w kulturze tańca street dance gdzie jako jeden z czołowych dj’i dbał o oprawę muzyczną zawodow i jam’ow tanecznych. Obecnie swoje imprezy urozmaica o muzykę elektroniczną, taką jak house i garage, ktore szczegolnie wkradły się w jego serce.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski