Wybierz region

Wybierz miasto

  Voice Of City: Paulina Czapla

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Sobota, 11 marca

  • 20zł

  Zapraszamy VOICE OF CITY, czyli mistrzowskie granie na najwyższym poziomie! Tego wieczoru za konsolą pojawią się Bartez, a jego set uświetni Paulina Czapla.

  Paulina Czapla od najmłodszych lat rozwijała w sobie talent wokalny oraz miłość do dźwiękow fortepianu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jako mała dziewczynka w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie miała okazję zaśpiewać u boku Edyty Gorniak.
  Od wielu lat artystka wspołtworzy zespoł „Airam” w rodzinnej miejscowości Malbork. W 2010 roku Paulina rozpoczęła studia o kierunku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku , oraz ukończyła klasę fortepianu w Szkole Muzycznej II st. w Gdańsku-Wrzeszczu.
  W 2011 roku oczarowała nas pięknym głosem i nietypową urodą w programie X-Factor. Okazał się to przełomowy moment w karierze wokalistki. Okrzyknięta została polską Norah Jones i Kelly Clarkson. Utwory takie jak „Stop” Sam Brown oraz ” If I ain’t got you” Alici Key’s w wykonaniu Pauliny Czapli zapadły w sercach i pamięci polskiej publiczności. Obecnie bierze udział w 7 edycji „Tylko muzyka. Must Be The Music” 2014 .

  W programie Paulina zaśpiewała piosenkę zespołu 4 None Blondes „What’s Up” we własnej, niezwykle emocjonalnej, aranżacji. Już od pierwszych dźwiękow młoda wokalistka dała popis swoich umiejętności. Występ 22-latki wywołał tak wielkie zamieszanie, że sam Piotr Rogucki musiał interweniować i uspokoić publiczność.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski