Wybierz region

Wybierz miasto

  wac toja (onija)

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 22 kwietnia

  • 15zł

  wac toja (onija):
  wac toja (onija) – Tegoroczny młody wilk, człowiek banger zyskujący coraz większy hype. Autor kawałkow takich jak James Bong, Całą Noc czy Spoko już wkrotce zagości w Twoim mieście!
  Flow unikat z drygiem do układania melodii, ktore nie chcą wyjść z głowy. Wac Toja to raper dysponujący niepodważalnym i słyszalnym od razu atutem, ktorym jest wyjątkowa barwa głosu.
  A raczej barwy - Wac Toja potrafi bowiem wbić basem w podłogę, a zaraz po tym wyciągnąć takie tonacje, że przez niektorych raperow nazywany jest polskim Rich Homie Quan'em!
  Refreny, ktore wymyśla nuci się błyskawicznie, a nieszablonowe traktowanie bitu sprawia, że zupełnie nie wiemy czego za chwilę się spodziewać. Wydane przez niego w tym roku "Middle Finger Mixtape" oraz rok starszy „Mish Mash vol. 2” to jedene z ciekawszych podziemnych materiałow. Refreny z "Palę jazz" czy "Riddin Round" zostaną z Wami jeszcze co najmniej parę godzin po wyłączeniu!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST