Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielkanoc w klimacie Pin-Up! I dj Twister , Wide , Housejunior

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 1.04.2018 do 2.04.2018

  • Brak informacji o cenie

  Zamiast pomalowanych pisanek – malowane usta i rumiane policzki. Zamiast rozkładania obrusow – rozłożyste sukienki i burza lokow. Wielkanoc w klubie City oblewamy w stylu, pin-up. Szykujcie więc stroje rodem z lat 40. z marynarskimi motywami i duże pokłady energii – te przydadzą się na naszym pokładzie. I choć przeniesiemy się kilka dekad wstecz, podkłady będą jak najbardziej aktualne.
  Za deckami stanie legendarny weteran polskiej sceny turntablistycznej – DJ Twister. To gość, ktorego znacie z kawałkow polskich raperow (takich jak O.S.T.R., Łona czy Eldo); chodząca historia rodzimego didżejingu (miksowaniem zajmuje się od 1999 roku); człowiek, ktory supportował zagraniczne gwiazdy i grał na dużych imprezach breakdance’owych w Polsce i za granicą. Wtorować mu będą , dobrze wam znani, Wide oraz Housejunior – razem stworzoną niepowtarzalną mieszankę pełną mash-upow kawałkow house’owych i r&b.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST