Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa pt. "Malarstwo 2014 Anny i Jacka Albrecht"

  Nowa Gleria Szpital Jerozolimski
  Malbork, ul. Al. Armii Krajowej/68

  Od 29.01.2015 do 13.02.2015

  • Brak informacji o cenie

  Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zaprasza do Galerii Nova w Szpitalu Jerozolimskim na wystawę pt. "Malarstwo 2014 Anny i Jacka Albrecht".

  Anna Albrecht urodziła sie w 1951r w Warszawie. Studia wyższe ukończyła na Uniwersytecie Mazowieckim w Olsztynie. Zajmowała się tkactwem artystycznym. Od roku 2013 intensywnie realizuje swoje zainteresowania plastyczne w nowej dziedzinie malarstwa sztalugowego. Bierze udział w plenerach artystycznych, pracuje we wspolnej z mężem pracowni w Malborku i ontynuuje naukę w Nadbałtyckim Stowarzyszeniu Plastykow w Gdańsku.

  Jacek Albrecht urodził się w 1951r. w Łodzi. Tytuł mgr. sztuki uzyskał na kierunku Edukacji Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Rownież konserwator zabytkow architektury, absolwent Politechniki Koszalińskiej i Warszawskiej, miłośnik zabytkow Pomorza od dziecka związany z Malborkiem. Uprawia malarstwo sztalugowe, rysunek i niektore rodzaje grafiki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski