Wybierz region

Wybierz miasto

  XVI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej „Wspólne Dziedzictwo Kultury” - dzień 1

  Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska
  Malbork, ul. Mikołaja Kopernika/1, +48 55 272 01 65

  18:00 Czwartek, 7 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  „Żeby odkryć swoją tożsamość, trzeba odwołać się do przeszłości i poszukać swoich korzeni wspolnego dziedzictwa kultury regionalnej, narodowej i europejskiej.” Witamy serdecznie wszystkich, ktorzy już po raz piętnasty zechcą uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej. Malbork w dniach 7 - 10 czerwca 2018 roku po raz kolejny stanie się miastem historii i tradycji, zbliżającym kultury rożnych narodow i państw, co w obecnej rzeczywistości historycznej jednoczącej się Europy jest priorytetem naszych działań w sferze kultury i integracji młodzieży z rożnych stron kontynentu. Starając się być aktywnymi uczestnikami tego procesu, pragniemy jednocześnie utrwalać poczucie tożsamości kulturowej i regionalnej.
  Gościć będziemy młodzież amatorskich grup z Rosji, Białorusi i Polski. Odbędą się koncerty festiwalowe w ramach przesłuchań konkursowych, otwarte i zamknięte warsztaty muzyczne, koncerty zaproszonych zespołow muzycznych. Festiwal otworzy barwny korowod, ktory przejdzie ulicami miasta, a obchody zakończył Koncert Galowy na Zamku, gdzie zaprezentują się wszystkie zespoły uczestniczące w konkursie oraz zaproszeni goście.

  Program:
  9:00-16:00 –Gry miejskie „Śladami historii” dla Szkoł
  Podst., Gim., Ponadgim. - (SP nr 1 MBOJ)

  18:00 - Inauguracja XVI Międzynarodowego Festiwalu
  Kultury Dawnej- Konkursu Muzyki Dawnej
  (Szkoła Łacińska)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski