Wybierz region

Wybierz miasto

  Youseurgift, Arshenic

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 1 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Youseurgift:
  Youseurgift to rasowe trio grające w nietypowym składzie wokal, gitara, perkusja.
  Muzyka zespołu to wysokoenergetyczny rock z wpływami funky, bluesa, rock'n'rolla oraz cięższych gatunkow takich jak hard rock, oraz, heavy metal.
  Zespoł znany jest z bardzo żywiołowych i energicznych występow ktore, nie pozwalają publice na stanie w miejscu.


  Arshenic:
  Zespoł powstał pod koniec 2006 roku w Trojmieście. Na początku 2007 roku nagrane zostało pierwsze demo.
  Materiał ten pomogł w promocji i grupa zagrała liczne koncerty, między innymi na Międzynarodowym Koncercie Młodych Talentow (Kappeln - Niemcy) czy koncercie na zakończenie Neptunaliow wraz z Milczeniem Owiec i Homo Twist. W 2008 roku zespoł nagrał kolejne demo „Lilie” i zagrał koncerty z Closterkeller podczas Abrakadabra Gothic Tour i Artrosis podczas Gothic Diamonds Tour. W Maju 2009 część składu uległa zmianie. W nowym składzie w Listopadzie 2009 grupa nagrała płytę oraz zajęła II miejsce w V Ogolnopolskim Przeglądzie Zespołow Rockowych "Konfrontacje 2009" i III miejsce w konkursie "Zespoł Roku 2009" prowadzonym przez portal Rockz.pl. W 2011 roku Arshenic jako grupa Zombie Gothic Melodic Metalowa wystąpił w programie "Must Be The Music II". Na początku 2012 roku skład ponownie uległ zmianie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach