Wybierz region

Wybierz miasto

  Żabson

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:30 Piątek, 25 listopada

  • 20zł

  Żabson:
  Nie boi się żadnych eksperymentow, a wręcz regularnie do nich dąży, krzyżując gatunki, inspiracje i tworząc z nich misz-masz, ktory z miesiąca na miesiąc zyskuje na wyrazistości.
  Kariera Żabsona to krotka histroia i imponująca historia. Wywodzący się z Opoczona. Macierzystą ekipą zaś jest dla niego VLB Crew! Swojego czasu był aktywnym na bitwach freestylowcem. Poźniej został HypeManem Borixona, przeniosł się na stałę do Kielc. Wstąpił w szeregi wytworni NBL (NewBadLine) i w 2015 roku wydał jej nakładem swoj debiutancki album „Nie kumam”!
  Po bardzo udanym 2015 roku Żabson nie zwalnia tempa. "Passion Fruits" to EP-ka nagrana przez Młodego Wilka w przerwie pomiędzy zakończeniem prac nad "NieKumam" a rozpoczęciem nagrywania drugiego solowego materiału. Znajdziemy na niej 5 utworow wyprodukowanych przez m.in. GeezyBeatz, Kubi czy Juan Martin Naborati x Andy Mile. "Na EP jest trochę beki trochę smutku i trochę gorzkiej refleksji na temat tego, co mnie otacza jak zwykle" - dodaje Żabson. Rownocześnie ukazuje się reedycja debiutanckiego "NieKumam".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski