Wybierz region

Wybierz miasto

  Zagan Acoustic

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Czwartek, 1 października

  • 7zł

  Zagan Acoustic

  Zagan Acoustic podsumowuje właśnie pięcioletnią działalnośc artystyczną, ktorej zwieńczeniem jest album zatytułowany 3:1. Pomimo, krotkiej obecności płyty na rynku została ona zaprezentowana przez Program 2 Polskiego Radia, a także była płytą tygodnia w Radiu Niepokalanow. W 2011r. dokonania zespołu zostały docenione przez Marszałka Wojewodztwa Pomorskiego - "Pomorską Nadzieją Artystyczną". Podczas koncertow publiczność może wysłuchać autorskich kompozycji zespołu - inspirowanych wieloma gatunkami muzycznymi. Żeglując po rożnych konwencjach muzycy Zagan Acoustic prezentują m.in. tango, muzykę jazzową czy folkową.
  Na początku 2015 roku ukazała się druga płyta "Folk&Roll", zawierająca utwory polskich kompozytorow napisane z myślą o zespole. Muzykom towarzyszy na niej Krzesimir Dębski, a krążek otrzymał szereg entuzjastycznych recenzji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST