Wybierz region

Wybierz miasto

  Zamek bije rekord !

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  08:00 Od 10.09.2016 do 11.09.2016

  • 8zł

  Ubiegły rok był dla Muzeum Zamkowego w Malborku wyjątkowy. Zwiedziło go wtedy około 518 000 osob. W tym roku chcielibyśmy, aby ta liczba była jeszcze większa. Pomożcie nam pobić ubiegłoroczny rekord. Wystarczy do nas przyjechać. Oprocz zwiedzania naszej warowni, na turystow czekają atrakcyjne nagrody.
  W weekend 10 -11 września spodziewany się gościa, ktory przebije ubiegłoroczny wynik. Może to będziesz Ty? Nasz rekordowy gość otrzyma kosz pełen niespodzianek m.in. kolację w naszej zamkowej restauracji „Gothic Cafe"
  To jednak nie koniec atrakcji. Polubcie nas na facebooku, udostępnijcie wydarzenie, a w komentarzu wstawcie zdjęcie miejsca, ktore najbardziej się Wam u nas spodobało. Wśrod wszystkich nadesłanych od dziś do 14 września propozycji wybierzemy 20 najciekawszych, ktore nagrodzimy. Listę szczęśliwcow podamy 15 września do godz. 17.
  W sobotę 10 września zapraszamy turystow odwiedzających zamek do wejścia na wieżę. Odpłatność 8 zł zastępujemy w tym dniu symboliczną złotowką. Tego samego dnia możecie rownież za okazaniem biletu otrzymać 20-procentowy rabat na zakupy w naszych sklepach muzealnych.
  Sponsorzy nagrod: Leier Polska SA, Gothic Cafe, Hotel Centrum Malbork, restauracja Piwniczka

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach