Wybierz region

Wybierz miasto

  Zamkowe Kameralia 2017

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Czwartek, 20 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  20 kwietnia (czwartek) o godz. 18 w przyziemiu Karwanu wystąpi grupa Critical Level, czyli nowy muzyczny projekt jazzmana Piotra Kułakowskiego. Charyzmatyczny kontrabasista z Pomorza zaprosił do wspolnego grania fantastycznych muzykow z Trojmiasta. Na kawał dobrej muzyki zaprasza Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku.

  W zamkowych murach Piotr Kułakowski Quartet Critical Level wystąpi w składzie: Piotr Kułakowski – kontrabas, Emil Miszk – trąbka, Artur Jurek – keyboards, Roman Ślefarski – perkusja. Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że Piotr Kułakowski to syn wielkiego jazzmana, Leszka Kułakowskiego, po ktorym odziedziczył talent. Natomiast perkusista Romek Ślefarski jest bratem wokalisty znanej i lubianej w Malborku Kuśki Brothers.

  Co zaprezentują podczas Zamkowych Kameraliow? W grudniu 2014 r. zespoł nagrał materiał muzyczny, ktorego premiera miała miejsce pod koniec września 2015 r. Płyta Critical Level – „Golden Goal” została wydana przez wytwornię Soliton z Sopotu. Na płycie znalazło się sześć kompozycji, a okładka płyty została narysowana przez Daniela Pomierskiego, znakomitego słupskiego rysownika.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST