Wybierz region

Wybierz miasto

  Zamkowe Kameralia

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Czwartek, 23 lutego

  • 10zł

  W przy zamkowym Karwanie wystąpi zespoł Morte Plays. To jazzowy kwartet Marcina Łukasiewicza, ktory wykonuje autorskie kompozycje lidera.

  Morte Plays ma w swoim dorobku album pt. „Anomalia” wydany we wrześniu 2016 r. Płyta zyskała uznanie w oczach recenzentow.
  Gra poszczegolnych muzykow jest na wysokim poziomie, tak w solowkach, jak i partiach zespołowych. To naprawdę ciekawa i przyjemna w odbiorze płyta – z utworami, ktore na pewno bardzo pozytywnie wszystkich zaskoczą – uważa Jakub Krukowski z JazzPress.
  Wszystko na płycie jest poukładane i dobrze sformułowane – dodaje Przemo Urbaniak, JazzSoul.pl.
  Do ważniejszych osiągnięć grupy można zaliczyć koncerty festiwalowe” Jazztopad 2016 w Dzierżoniowie, 16 Międzynarodowe Spotkania Artystyczne „Park Experyment” w Zbąszyniu, XI Roże Jazz Festiwal oraz występ podczas Wiosny Bluesowo-Jazzowej w Piekarni Cichej Kobiety, podczas ktorego część kompozycji została wykonana z udziałem kanadyjskiej gwiazdy jazzu, Jacquesa Kuby Seguina). Zespoł ma też na koncie kilka tras koncertowych oraz kilkadziesiąt koncertow, m.in. w Warszawie, Lipsku, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Toruniu, Opolu, Szczecinie i Zielonej Gorze.
  Morte Plays wystąpi w składzie: Patryk Mott - saksofon tenorowy, Marcin Łukasiewicz - gitara jazzowa, kompozycje, Marek Styk - gitara basowa i Marek Wesołowski – perkusja.

  Warto dodać, że są to osoby, ktore tworzą wiele składow, nie tylko jazzowych (Hierodula/Marcin Łukasiewicz Quartet, Old Friends Orchestra, Zbigniew Czwojda Orchestra, MATE, Yes4Jazz, Day After Day, Las Melinas, Peace of Mind, Lazy Chill Afternoon, Just Another Jazz Quartet, Blue Dreaming Cat) i mają za sobą liczne koncerty, jak i rownież warsztaty z doświadczonymi muzykami, zarowno z Polski, jak i ze świata.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski