IV liga. Gryf Słupsk - Pomezania Malbork 5:1 (1:0). Zobacz gole

Pomezania Malbork przegrała w Słupsku 1:5 z miejscowym Gryfem w 19 kolejce IV ligi. Malborczycy kończyli mecz w dziesięciu. To już druga wiosenna porażka Pomezanii.

Pomezania grała w składzie (za stroną www.gryfslupsk.pl): Skopiak - Cicherski, Ratajczyk (71 Sobieraj), Owsianik (68 Linda), Galeniewski, Dryjas, Kobyliński, Jurczyk (46 Wilk), Bełz, Daukszys, Statkiewicz.

Jedynego gola dla Pomezanii zdobył w 87 minucie spotkania Łukasz Statkiewicz (przy stanie 0:3). Trzy minuty wcześniej czerwoną kartką ukarany został Artur Galeniewski.