3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Sanpro Synergy sp. z o.o., Malbork, ul....
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Aktualne oferty prosto z Powiatowego Urzędu Pracy. Kogo szukają pracodawcy? Stan na 15 września 2021 r.

Robotnik magazynowy

  • miejsce pracy: Sanpro Synergy sp. z o.o., Malbork, ul. Sikorskiego 51
  • zakres obowiązków: czynności pomocnicze przy produkcji cukru
  • rodzaj umowy o pracę: umowa zlecenie/umowa o świadczenie usług
  • liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy
  • wynagrodzenie brutto: od 19 zł za godzinę
  • wymagania konieczne: wykształcenie podstawowe
  • pozostałe wymagania: brak

Szczegóły oferty TUTAJ

Fałszywy pracownik banku wyłudził od mieszkańca Konina 113 tys. zł

Ceny mieszkań w Krakowie szybują. Deweloperzy krytycznie o kampanii wyborczej

Polecamy

Nowość w klasach mundurowych. Szykują się spore zmiany

Kolejny lek wycofany z aptek. Jego użycie stwarza zagrożenie dla pacjentów!

Lampy drogowe OSRAM LEDriving FX. Skuteczne oświetlenie w każdych warunkach