1 z 15
miejsce pracy: Edyta Sosnowska Kwiaciarnia z Pasją, Malbork,...
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Aktualne oferty prosto z Powiatowego Urzędu Pracy. Kogo szukają pracodawcy? Stan na 15 września 2021 r.

Florystka

  • miejsce pracy: Edyta Sosnowska Kwiaciarnia z Pasją, Malbork, ul. Orzeszkowej 15
  • zakres obowiązków: układanie i sprzedaż kwiatów
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie podstawowe
  • pozostałe wymagania: doświadczenie mile widziane, zdolności manualne

Szczegóły oferty TUTAJ

Zobacz również

Uwaga! W nocy i nad ranem możemy spodziewać się przymrozków

Porażka reprezentacji Polski w Bytomiu. Zobacz zdjęcia z meczu Polska - Słowenia

Zmniejszy wzdęcia, pomoże zrobić kupę. Zrób ten tani, leczniczy trunek

Odkryj Polskę na Boże Ciało: 5 wyjątkowych miejsc na długi weekend

Ograniczenie prac domowych? Nie dla każdego. Tak nauczyciele omijają przepisy