MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 11
miejsce pracy: Środowiskowy Dom Samopomocy w Malborku, ul....
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku i okolicach. W PUP do wyboru wiele nowych propozycji. Króluje budowlanka, ale są też inne oferty. Sami sprawdźcie

Psycholog

  • miejsce pracy: Środowiskowy Dom Samopomocy w Malborku, ul. Słowackiego 78a
  • zakres obowiązków: 1) Czynny udział w zakresie rekrutacji uczestników ŚDS wspólnie z kadrą terapeutyczną. 2) Dokonywanie diagnozy stanu psychicznego uczestników w zakresie rozwoju intelektualnego, a także funkcjonowania psychofizycznego i społecznego. 3) Przygotowywanie opinii psychologicznych uczestników w oparciu o stosowne badania, obserwacje oraz dokumentację uczestnika. 4) Dokonywanie okresowych ocen efektów realizacji zaplanowanych celów pracy z uczestnikami i w razie potrzeby modyfikacji planów. 5) Koordynowanie pracy Zespołu wspierająco-aktywizującego. 6) Współpraca i konsultacja wyników badań z członkami Zespołu wspierająco-aktywizującego. 7) Udzielanie konsultacji i wsparcia członkom Zespołu wspierająco-aktywizującego. 8) Prowadzenie zajęć w formie warsztatowej dla uczestników i kadry Domu. 9) Aktywizowanie podopiecznego do zwiększenia jego samodzielności życiowej. 10) Podejmowanie działań mających na celu zapewnienie uczestnikom poczucia bezpieczeństwa. 11) Sporządzanie miesięcznych planów zajęć. 12) Opracowywanie i realizacja indywidualnych planów postępowanie wspierająco-aktywizującego. 13) Prowadzenie zajęć terapeutycznych, aktywizujących uczestników, w szczególności zebrań społeczności terapeutycznej, zajęć relaksacyjno-odprężających, warsztatów kształcących umiejętności społeczne, komunikacji interpersonalnej. 14) Prowadzenie stosownej dokumentacji uczestnika, w tym obserwacji uczestników zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie środowiskowych domów samopomocy. 15) Współpraca przy organizowaniu spotkań dla opiekunów i członków rodzin uczestników, udzielanie porad indywidualnych. 16) Współpraca ze społecznością lokalną, ośrodkami pomocy społecznej, powiatowymi centrami pomocy rodzinie, poradnią zdrowia psychicznego i innymi placówkami opieki zdrowotnej, urzędem pracy, Dankiem Żywności, kościołami i związkami wyznaniowymi, ośrodkami kultury, organizacjami kulturalno-rozrywkowymi, placówkami oświatowymi oraz jednostkami i podmiotami w celu zapewnienia integracji społecznej uczestników zajęć. 17) Realizacja zadań wynikających z planów pracy Domu. 18) Współorganizacja imprez kulturalnych, okolicznościowych oraz integracyjnych. 19) Inicjowanie pozytywnych relacji międzyludzkich w najbliższym otoczeniu podopiecznego, a zwłaszcza z członkami jego rodziny. 20) Organizowanie spotkań dla opiekunów i członków rodzin. 21) Dbanie o wystrój i estetykę placówki. 22) Udział w konkursach i przeglądach, a także promowanie twórczości uczestników ŚDS w środowisku lokalnym i regionalnym. 23) Składanie zapotrzebowania na materiały i narzędzia. 24) Wykonywanie innych czynności nieokreślonych niniejszym zakresem obowiązków, zgodnie z poleceniem przełożonego.
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 20, pół etatu
  • wynagrodzenie brutto: od 1400 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek psychologia, psychologia kliniczna, obsługa komputera
  • pozostałe wymagania: co najmniej trzymiesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi
Szczegóły oferty TUTAJ