MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: FHU ELKA Paulina Sobczyk, Malbork, ul....
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Oto aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Sprawdź, gdzie potrzebują pracowników. Stan na 23 marca 2021 r.

Murarz

  • miejsce pracy: FHU ELKA Paulina Sobczyk, Malbork, ul. Rolnicza
  • zakres obowiązków: prace murarskie na budowie
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 3500 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • pozostałe wymagania: mile widziane doświadczenie
Szczegóły oferty TUTAJ

Mubi Dub it wystartował! W Targach Kielce ruszył festiwal dla fanów motoryzacji

Letnia Giełda Mam na targowisku w Kościerzynie

NOWE

Apetyczna sałatka na lato. Najważniejszy w niej jest ugotowany bób

Odkryj pasma górskie w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Polskie restauracje z gwiazdką Michelin. Dołączyły nowe miasta

HIT DNIA