MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: FHU ELKA Paulina Sobczyk, Malbork, ul....
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Oto aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Sprawdź, gdzie potrzebują pracowników. Stan na 23 marca 2021 r.

Murarz

  • miejsce pracy: FHU ELKA Paulina Sobczyk, Malbork, ul. Rolnicza
  • zakres obowiązków: prace murarskie na budowie
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 3500 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • pozostałe wymagania: mile widziane doświadczenie
Szczegóły oferty TUTAJ

Wyjątkowa wystawa „Na papierze” w sandomierskim Ratuszu [ZDJĘCIA]

Artur Andrus dał koncert pod Radomiem. Bawił do łez! Na widowni tłum [ZDJĘCIA]

Polecamy

Fałszywe wiadomości z SHEIN. Uwaga na oszustów!

Planujesz wakacje na Korfu? Sprawdź, co warto zobaczyć w Kerkyrze

Prosta przekąska z sezamem do meczu. Te precelki będą rozchwytywane