MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 23
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Malborkzakres obowiązków: instalowanie,...
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Sprawdź, gdzie można złożyć CV. To najnowsze oferty pracodawców z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 24 lutego 2021 r.

Mechanik

  • miejsce pracy: Malbork
  • zakres obowiązków: instalowanie, obsługa i naprawa maszyn, diagnozowanie uszkodzeń, czynny udział w procesie produkcyjnym
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, dwie zmiany
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie zasadnicze branżowe, elektryczne
  • pozostałe wymagania: doświadczenie z drukarką 3D mile widziane
Szczegóły oferty TUTAJ