MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3,...
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Sprawdź, gdzie można złożyć CV. To najnowsze oferty pracodawców z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 24 lutego 2021 r.

Nauczyciel specjalistycznych przedmiotów informatycznych

  • miejsce pracy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Malbork, al. Wojska Polskiego
  • zakres obowiązków: nauczanie specjalistycznych przedmiotów informatycznych
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu:
  • wynagrodzenie brutto: 3000-4000 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie wyższe, w tym licencjat, informatyczne, przygotowanie pedagogiczne
  • pozostałe wymagania: brak
Szczegóły oferty TUTAJ

Jest nowy ranking uczelni Perspektyw. UJ tym razem drugi. A oto małopolski TOP 10

Lekkoatleci Gwdy Piła startowali w Ogólnopolskich Mityngach PZLA

Polecamy

Po co zmarłemu znieczulenie? Ekspert tłumaczy, o co chodzi

Na zimę zrób sok z wiśni. Prawdziwy rarytas do herbaty

Urlop dla poratowania zdrowia? Tak, ale nie dla wszystkich