Konsekwenty Technik

(jotka)
W IV kolejce ligi wojewódzkiej piłki siatkowej juniorzy MSKS Technik Malbork pokonali Koraba Puck 3:0 (25:19, 25:17, 35:33). Udowodnili, że również na wyjeździe potrafią wygrywać.

Grali w składzie: Łukasz Duda, Przemysław Kosecki, Tomasz Piętka, Paweł Dąbrowski, Paweł Ilasz, Krzysztof Sosnowski, Krzysztof Klein - libero.
Szkoleniowiec Technika przyznaje, że w Pucku nie było łatwo.
- Jednak moi podopieczni zagrali konsekwentnie. W momencie, gdy już odskoczyli, utrzymywali prowadzenie. Po dwóch wygranych setach może byli zbyt pewni zwycięstwa, a Korab chciał wygrać chociaż jeden set, stąd tak długi trzeci pojedynek - mówi trener Mariusz Świst.

W ataku najbardziej wyróżnili się Duda i Ilasz. Ten mecz był ostatnim w pierwszej rundzie. Przed malborczykami rewanże. Pierwsze spotkanie 14 grudnia, na wyjeździe ze Stoczniowcem Gdańsk.