LA. Sukces płotkarza Sokoła Malbork. Znalazł się na podium mistrzostw okręgu

rk
Patryk Sajkowski spisał się bardzo dobrze podczas klubowych mistrzostw okręgu młodzików w LA, które odbyły się w Sopocie w minioną środę (28 sierpnia).

Rywalizowali zawodnicy w wieku 14-15 lat. Malborczyk Patryk Sajkowski startował w dwóch konkurencjach biegowych. Reprezentant Sokoła w biegu na 110 metrów przez płotki wywalczył srebrny medal. Blisko szczęścia był również na płotkarskim dystansie 200 metrów - w finale zajął 4 miejsce.

Dobra postawa Patryka dobrze rokuje przed międzywojewódzkimi mistrzostwami młodzików, które 7 września odbędą się również w Sopocie i malborczyk weźmie w nich udział.

- Przejazd na zawody okręgowe został sfinansowany ze środków miasta Malborka - informuje Norbert Sajkowski, trener SKS Sokół Malbork.