Leier Olimpico Malbork rozgromiło Checz Gdynia [ZDJĘCIA]

Piłkarki Leier Olimpico Malbork pokonały 8:2 Checz Gdynia w dwunastej, przedostatniej kolejce III Pomorskiej Ligi Kobiet.

Pierwsza połowa nie zapowiadała gradu goli, jakie można było obejrzeć na stadionie przy ul. Parkowej. Obie drużyny nie forsowały tempa, gra była wolna, ale to wystarczyło, by padły trzy gole. Dwa z nich strzeliły gospodynie, a konkretnie Aleksandra Kopecka.

Napastniczka Leier Olimpico była bohaterką spotkania, bo po przerwie jeszcze trzykrotnie pokonywała bramkarkę drużyny przyjezdnej. Gole dla drużyny prowadzonej przez trenera Jerzego Wnuka-Lipińskiego strzelały jeszcze Anna Siemińska, Klaudia Kamińska oraz Karolina Pawlikowska.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej III Pomorskiej Ligi Kobiet piłkarki z Malborka zagrają na wyjeździe z KTS-K Luzino.