Malborczycy wystartowali w drugim biegu Grand Prix Sztumu w biegach przełajowych

Piotr Dębowski (reprezentant klubu LKS Zantyr Sztum) zajął 10 miejsce, najwyższe spośród biegaczy z Malborka, w drugim biegu Zimowego Grand Prix Sztumu. Dystans 9,4 km pokonał w czasie 34,42 minut. W kategorii wiekowej 20-29 lat był 7.

14 miejsce w klasyfikacji generalnej biegu głównego na 9,4 km zajął Krzysztof Barcikowski (Grupa Malbork). Stanął on jednak na podium w swojej kategorii wiekowej (40-49 lat). Czas 36,29 minut dał mu 3 miejsce.

Wśród pań z powiatu malborskiego najszybsza była Alicja Fiałek (Grupa Malbork). W biegu głównym zajęła 9 miejsce, a wśród zawodniczek w wieku 18-19 lat była 4. Dystans 4,7 km pokonała w czasie 21,32 minut.

Na 12 miejscu uplasowała się Agnieszka Stolarów (Grupa Malbork). W rywalizacji zawodniczek w wieku 40-49 lat była 2. Pokonanie 4,7 km zajęło jej 21,55 minut.

Wyniki innych biegaczy z Malborka znajdziesz na stronie klubu Zantyr Sztum - TUTAJ