Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (2 listopada) w Szkole Łacińskiej. Początek o godz. 15. Z ramienia Komendy Powiatowej Policji wezmą udział mł. insp. Dariusz Zeler - komendant malborskiego garnizonu, asp. sztab. Jarosław Pazik - naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego oraz jeden z dzielnicowych.
- Główną problematyką poruszaną podczas spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz to, jak się nie stać ofiarą oszustw „na wnuczka”, „na policjanta”, itp. Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku do wzięcia udziału w tym ważnym przedsięwzięciu – informuje st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork.
Po prelekcjach będzie okazja do rozmów z policjantami. Seniorzy będą mogli wypowiedzieć się, jakich działań oczekują od malborskiej policji. Realizacja tych wniosków zostanie omówiona na debacie ewaluacyjnej pół roku później.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup najtaniej

Apple Watch Series 7 Cellular Koperta 45 mm ze stali nierdzewnej w...
Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami