Malbork. Szczypiorniści Pomezanii znowu wygrali

Piłkarze ręczni Polskiego Cukru Pomezanii Malbork odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie II ligi. W niedzielę pokonali na wyjeździe 34:28 zespół LKS Kęsowo/OSM Chojnice.

Malborscy szczypiorniści na razie wykazują stuprocentową skuteczność. W trzech meczach tego sezonu odnieśli trzy zwycięstwa. Wynik wyjazdowego spotkania z LKS Kęsowo/OSM Chojnice może wskazywać, że był to zacięty pojedynek. W rzeczywistości malborczycy mogli pokusić się o bardziej efektowną wygraną, nie wykorzystali jednak około 10 sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali.

Do przerwy Pomezania prowadziła 16:12. W drugiej połowie kontrolowała wynik i ostatecznie powiększyła przewagę do sześciu bramek.

W następnym meczu, 23 października, Polski Cukier Pomezania podejmie AZS UWM Olsztyn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.