Małgorzata Szczerbińska znów najlepsza w Pucharze Polski w triathlonie

Małgorzata Szczerbińska z MKS Triathlon Malbork wygrała drugie zawody Pucharu Polski w ramach cyklu Elemental Tri Series.

Zawody Elemental Tri Series odbyły się już w Olsztynie i w Augustowie. W obu najlepsza na dystansie sprintu (750 m pływania, 20 km jazdy na rowerze i 5 km biegu) była Małgorzata Szczerbińska. W niedzielę (12 czerwca) trasę w Augustowie pokonała w czasie 1 godziny, 2 minut i 30 sekund (w Olsztynie wygrała z czasem 1:03,20).

Te wyniki są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski w sprincie w Suszu i na dystansie olimpijskim w Gdańsku.

Więcej przygotowaniach i planach malborskiej reprezentantki Polski w triathlonie przeczytasz w piątkowym (17czerwca), papierowym wydaniu "Dziennika Malborskiego", dostępnym też w formie elektronicznej na portalu prasa24.pl.