Miłosz Wolak z Malborka najlepszym juniorem w kata podczas IKO Mazury Cup Ostróda 2018

rk
Archiwum Malborskiego Klubu Kyokushin Karate
Ponad 300 zawodników z Polski oraz Rosji, a wśród nich reprezentanci Malborskiego Klubu Kyokushin Karate wzięli udział w sobotę (27 października) w II Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup w Ostródzie.

Reprezentacja MKKK pojechała na te zawody w 6-osobowym składzie. Na macie walczyło czworo zawodników, ich opiekunem był trener Wojciech Kunicki, a do sędziowania został wyznaczony Maciej Kaczyński.

Rywalizacja podczas IKO Mazury Cup odbywała się w kata (układy techniczne) i kumite (walki). W kategorii technicznej zawodnicy malborskiego klubu wrócili z dwoma medalami. Najlepiej spisał się Miłosz Wolak, który zwyciężył wśród juniorów. Damian Stawicki w grupie juniorów młodszych uplasował się na trzecim miejscu. Amelia Rutkowska w kategorii rocznika 2006 zajęła czwarte miejsce. W kumite walczył Marcel Falkowski, który wśród młodzików zajął trzecie miejsce.

- Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, zawodnikom za występ oraz wszystkim kibicom, którzy przyjechali wspierać naszych zawodników - informuje MKKK.

Zobacz: Miłosz Wolak i Damian Stawicki - kata podczas IKO Mazury Cup 2018