Młode Stanisławie – MIESZKANIA blisko natury

Materiał informacyjny NECON DEWELOPER Sp. z o.o.

Miasto potrafi zmęczyć. Ciągły hałas, tłum ludzi, wszechobecny smog to jego nieodłączne mankamenty. Czasami chcielibyśmy to wszystko rzucić i na zawsze wyjechać na wieś… Nie potrafimy jednak rozstać się z oferowanym przez miejskie aglomeracje komfortem w postaci dostępu do licznych miejsc pracy, szkół i przedszkoli, czy atrakcji umilających nam życie popołudniami i w dni wolne od pracy.

Jest jednak takie osiedle, które łączy ze sobą najlepsze cechy komfortu miejskiego i sielskiej wsi. To osiedle „Młode Stanisławie” realizowane przez Necon Developer, zlokalizowane się w sercu Kociewia.

3 minuty do Tczewa, 30 minut do Gdańska

Osiedle „Młode Stanisławie” położone jest zaledwie 3 minuty drogi samochodem od Tczewa. Jeżeli jesteś rowerzystą, z pewnością docenisz prowadzącą tam niedawno wybudowaną ścieżkę rowerową. Z kolei osoby, którym nie po drodze jest z „dwoma kółkami”, w kwadrans dojadą na miejsce autobusem, który regularnie odjeżdża z przystanku nieopodal domu.

Mieszkania blisko natury

Przyglądając się okolicznym łąkom i polom z pewnością nieraz dostrzeżesz ptactwo czy sarny spacerujące dosłownie „na wyciągnięcie ręki” od ciebie. Nocą nacieszysz wzrok krystalicznie czystym niebem, na którym będziesz mógł policzyć absolutnie wszystkie gwiazdy. Okolica doskonale nadaje się również dla miłośników czworonogów. Ich psy pokochają przestrzeń w pobliżu osiedla, która pozwoli wybiegać się do woli, a koty… jak to koty, pójdą własnymi ścieżkami.

Zakupy to nie problem!

Martwisz się o dalekie wyprawy do sklepu? Niepotrzebnie - w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep ogólnospożywczy, w którym kupisz podstawowe produkty. Fani galerii handlowych i supermarketów zdecydowanie będą woleli odwiedzić tczewską Galerię Kociewską oraz inne tamtejsze sklepy wielkopowierzchniowe. W pobliżu osiedla „Młode Stanisławie” znajduje się również stacja benzynowa ze sklepem i obsługą całodobową. W najbliższej przyszłości w odległości ok. 200 metrów od osiedla powstanie również dyskont oraz pawilony handlowe. Martwisz się o dalekie wyprawy do sklepu? Niepotrzebnie- w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep ogólnospożywczy, w którym kupisz podstawowe produkty. Fani galerii handlowych i supermarketów zdecydowanie będą woleli odwiedzić tczewską Galerię Kociewską oraz inne tamtejsze sklepy wielkopowierzchniowe. W pobliżu osiedla „Młode Stanisławie” znajduje się również stacja benzynowa ze sklepem i obsługą całodobową. W najbliższej przyszłości w odległości ok. 200 metrów od osiedla powstanie również dyskont oraz pawilony handlowe.

Tu nie wieje nudą!

Tereny wokół osiedla znakomicie nadają się na spacer, jogging czy do jazdy na rowerze. Okoliczne szlaki turystyczne o łącznej długości ponad 150 kilometrów pozwolą Ci odbyć wiele niepowtarzalnych wycieczek pośród uroczych krajobrazów Kociewia. Jeżeli kochasz sporty zespołowe, to z pewnością chętnie skorzystasz z tartanowego boiska wielofunkcyjnego oraz orlika znajdujących się przy pobliskiej szkole podstawowej. Z kolei zapaleni wędkarze oraz amatorzy kąpieli nieraz wybiorą się nad okoliczne jeziora, z których Jezioro Godziszewskie (ok. 12 km) za sprawą swoich kąpielisk będzie doskonałym miejscem do spędzenia miłych chwil w czasie letnich upałów. W przygotowaniach do zrobienia plażowej formy pomoże tczewskie centrum fitness (3,5 km od osiedla). Kontakt ze sztuką oraz dobrą rozrywkę dla dzieci i dorosłych zapewnią Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie oraz tamtejszy multipleks.

Edukacja

Osiedle „Młode Stanisławie” znajduje się 300 metrów od szkoły podstawowej (z przedszkolem) w Lubiszewie Tczewskim, której nauczyciele zadbają o dobry rozwój twojego dziecka. Kolejne kroki na swojej edukacyjnej drodze będzie ono mogło stawiać w liceach, technikach i szkołach zawodowych w pobliskim Tczewie lub w Trójmieście, do którego można dotrzeć bezpośrednio samochodem lub koleją z dworca PKP Tczew.

Młode Stanisławie w liczbach

Osiedle docelowo będzie się składało ze 144 mieszkań w 16 budynkach trzykondygnacyjnych, co oznacza, że pojedynczy budynek składa się z dziewięciu lokali:

  • Parter - dwa mieszkania o powierzchni od 58 m2 do 84m2 z ogrodami przydomowymi o powierzchni do 400m2
  • Piętro - cztery mieszkania o powierzchniach od 35,5m2 do 47,5m2 z balkonami o powierzchni ok. 7m2.
  • Poddasze - trzy mieszkania o powierzchniach od 47,5m2 do 54,5m2 z balkonami o powierzchni ok. 7m2.

Dla mieszkańców dostępne będą dostępne miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym oraz w podziemnych halach garażowych.

Termin przekazania pierwszych mieszkań na osiedlu planowany jest już na grudzień 2021 roku, a ostatnich 2 lata później. Budowa osiedla ma przebiegać w trzech etapach:

  • I etap- planowane rozpoczęcie marzec 2021, zakończenie grudzień 2021 (6 budynków).
  • II etap- planowane rozpoczęcie wrzesień 2021, zakończenie czerwiec 2022 (4 budynki z halą garażową).
  • III etap- planowane rozpoczęcie marzec 2022, zakończenie grudzień 2022 (6 budynków oraz hala garażowa).
Dodaj ogłoszenie