18+

Młodziczki Orła Malbork rozpoczeły rywalizację w lidze wojewódzkiej

Najmłodsze siatkarki Orła Malbork rozpoczęły rywalizację w lidze wojewódzkiej. Pierwszy turniej z udziałem "Orzełków" odbył się w Kwidzynie.

W pierwszym turnieju młodziczki Orła Malbork zagrały w Kwidzynie z GKS Żukowo i gospodyniami zawodów - MTS Kwidzyn. W pierwszym meczu podopieczne trenerów Pawła Tercjaka i Szymona Żołędziewskiego pokonały siatkarki z Żukowa 2:1, a w drugim pojedynku uległy 0:2 kwidzyniankom. Mecz pomiędzy GKS Żukowo i MTS Kwidzyn zakończył się zwycięstwem pierwszej z drużyn 2:1.

UKS Orzeł Malbork grał w składzie: Marta Błaszczyk (kapitan), Paola Drzewiecka, Laura Thaci, Natalia Krupa, Diana Dąbrowska, Urszula Zelman, Julia Wilczyńka (libero), Julia Drzewiecka (libero), Kornelia Lipowska, Julia Plackowska, Paulina Rogozińska, Zuzanna Suszka.

Kolejne mecze młodziczki Orła rozegrają za 10 listopada w Żukowie. Wówczas przeciwnikami będą miejscowe GKS Żukowo oraz UKS "Ogólniak" Nowy Dwór Gdański. Ostatni z turniejów pierwszego etapu rozgrywek odbędzie się w Malborku 17 listopada. Orzeł podejmie siatkarki z Kwidzyna i Nowego Dworu Gdańskiego.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Pawła Tercjaka, trenera UKS Orzeł Malbork