Do kradzieży roweru o wartości 1400 złotych doszło w miniony poniedziałek (2 stycznia). Policjanci z komisariatu w Nowym Stawie ustalili, że jeden z uczniów zostawił jednoślad przed miejscową szkołą. Gdy wrócił po niego po lekcjach, już go nie było.
Sprawą zajęli się dzielnicowi, którzy na podstawie zebranych informacji wytypowali potencjalnego sprawcę. We wtorek rano (3 stycznia) funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z domów na terenie gminy.
Z ustaleń policjantów wynikało, że mieszkający tam 12-latek mógł mieć związek z kradzieżą tego roweru. Ich podejrzenia potwierdziły się, kiedy podczas przeszukania na posesji znaleźli utracony jednoślad. 12-latek przyznał się do popełnienia tego czynu - informuje st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork.
Policjanci przekazali rower prawowitemu właścicielowi, a sporządzoną dokumentację przesłali do sądu rodzinnego, który zajmie się sprawą nieletniego.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Garmin Venu Sq 2 Music Brzoskwiniowy (100270011)
NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA Zegarek stale mierzy tę…
kup teraz

Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm Srebrny
Wysokowydajny inteligentny zegarek z tytanowym kor…
kup teraz

Apple Watch 8 Cellular 41mm Grafitowy z opaską sportową w kolorze...
apple watch series 8 olśniewa dużym niegasnącym wy…
kup teraz

Huawei Watch GT 3 46 mm Active Czarny
Zachwyca designem i klasyczną estetyką, zapewniają…
kup teraz

Amazfit GTS 4 mini Czarny
Amazfit GTS 4 Mini Kompaktowy i pełen mocy Ultra p…
kup teraz

Withings ScanWatch (HWA09-model 1-All-Int)
Withings ScanwatchPierwszy hybrydowy smartwatch z …
iPolitycznie - Fogiel: bon-moty Korwin-Mikkego nie naprawią ekonomii