MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
11 z 24
miejsce pracy: GOLDEN sp. j., Malbork, al. Wojska Polskiego...
fot. Pixabay

Oferty pracy w Malborku. Kogo poszukują pracodawcy i ile chcą płacić? Na liście PUP kilkanaście nowych ofert. Stan na 26 stycznia 2021 r.

Specjalista do spraw sprzedaży

  • miejsce pracy: GOLDEN sp. j., Malbork, al. Wojska Polskiego 90
  • zakres obowiązków: obsługa klientów stacjonarnie w centrali firmy, wykonywanie ofert i kalkulacji, wystawianie faktur sprzedaży i obsługa kasy, obsługa systemu ERP Comarch CDN XL
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: 4000 - 6000 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie średnie ogólnokształcące, obsługa komputera
  • pozostałe wymagania: znajomosc pakietu MS Office, doświadczenie zawodowe preferowane w sprzedaży wyrobów budowlanych, pożądane wykształcenie wyższe
Szczegóły oferty TUTAJ