1 z 23
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Fabryka Okien PCV "Forest", Malbork, ul....
fot. Forest.pl

Oferty pracy w Malborku. Kogo poszukują pracodawcy i ile chcą płacić? Na liście PUP kilkanaście nowych ofert. Stan na 26 stycznia 2021 r.

Operator produkcji

  • miejsce pracy: Fabryka Okien PCV "Forest", Malbork, ul. Daleka 115
  • zakres obowiązków: obsługa oczyszczarki CNC
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, dwie zmiany
  • wynagrodzenie brutto: od 2930 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie średnie ogólnokształcące, zawód: operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych (wymagany staż – 2 lata)
  • pozostałe wymagania: brak
Szczegóły oferty TUTAJ