Ogłoszenie Burmistrza Miasta Malborka

Materiał informacyjny Miasto Malbork

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA MALBORKA
O PRZYJĘCIU DOKUMENTU WYMAGAJĄCEGO UDZIAŁU SPOŁECZEŃSTWA

Na podstawie art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t. j. Dz. U. z 2021r. poz. 2373, ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości informację o przyjęciu dokumentu wymagającego udziału społeczeństwa pn.:

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu Centrum miasta Malborka w granicach w granicach określonych w załączniku graficznym
uchwalonego uchwałą Nr XLIV/356/2022 Rady Miasta Malborka z dnia 31 marca 2022r.

Jednocześnie informuję, że z treścią ww. dokumentu wraz z uzasadnieniem i podsumowaniem, o których mowa w art. 43 ww. ustawy, można się zapoznać w siedzibie Urzędu Miasta Malborka, pokój 207, w godzinach pracy urzędu oraz na stronie internetowej http://bip.malbork.pl/m,309,obowiazujace-plany-miejscowe.html

Burmistrz Miasta Malborka
Marek Charzewski

Zgodnie z art. 17a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, informuję, że Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej Miasta Malbork w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce RODO oraz w siedzibie Urzędu Miasta Malborka.

Informuję o ograniczeniu prawa dostępu do informacji o źródle danych osobowych uzyskanych w toku prowadzenia postępowań dotyczących sporządzania aktów planistycznych, jeżeli wpłynie to na ochronę praw i wolności osoby, od której dane te pozyskano, zgodnie z art. 8a ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na malbork.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie