18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Piłka ręczna. Kolejne drugoligowe zwycięstwo SPR Pomezania Malbork (zdjęcia z meczu)

(RK)
W sobotni wieczór szczypiorniści SPR Pomezania w meczu II ligi pokonali 31:24 ekipę Sambora Tczew.

Pierwsi bramkę w tym spotkaniu rzucili goście, ale były to dla nich dobre złego początki. Gra w pierwszej połowie była dość zacięta i w efekcie ta część pojedynku zakończyła się prowadzeniem malborczyków 15:13. Po przerwie pierwsze 10 minut było bardzo wyrównane (19:18 dla SPR), ale potem gospodarze zaczęli uzyskiwać przewagę. Ostatnią bramkę meczu zdobył Bartłomiej Ormianin.