Piłka ręczna. Polski Cukier Pomezania Malbork - MKS Grudziądz 52:31

(PJ)
W drugim meczu w tym sezonie II ligi szczypiorniści Polskiego Cukru Pomezania Malbork nie dali w sobotę szans MKS Grudziądz. To drugie zwycięstwo malborczyków w edycji rozgrywek 2010/11.

Sobotnie spotkanie, którego gospodarzem byli malborczycy, można określić mianem meczu bez większej historii. Młody zespół z Grudziądza starał się walczyć, ale na walce się skończyło.

Gospodarze od początku kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i po pierwszej połowie było wiadomo, kto będzie zwycięzcą. Podopieczni trenera Łukasza Jezierskiego prowadzili 24:11. Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak miejscowi nie wykorzystali kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali.

W drugiej połowie zespoły dzieliła różnica klas. W efekcie ekipa Polskiego Cukru Pomezania rozniosła grudziądzan w stosunku 52:31. Bramkę gości szczególnie "podziurawił" Mariusz Babicki.