Podsumowanie 24 kolejki IV ligi i 21 kolejki V ligi w wykonaniu drużyn z powiatu malborskiego

(JS)

Pomezania Malbork przegrała na wyjeździe z Orlętami Reda 1:5 w 24 kolejce IV ligi. Wygraną i remis zaliczyły zespoły piątoligowe z powiatu malborskiego. Delta wygrała w Łubianie z Ceramikiem 5:2, a Grom Nowy Staw zremisował 1:1 na wyjeździe z Relaxem Ryjewo.

Zobacz ZDJĘCIA z meczu Orlęta - Pomezania

Porażka z Orlętami Rada była piątą z rzędu Pomezanii Malbork. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Tomasza Czerwińskiego strzelił Łukasz Statkiewicz, który na boisku pojawił się w drugiej połowie.

Pomezania grała w składzie: Skopiak - Owsianik, Krawczyk, Kielar (45 Statkiewicz), Wilk, Marcin Rychlik, Gdela, Kobyliński, Dryjas, Sobieraj, Piechota.

W następnej kolejce Pomezania podejmie na swoim boisku Polonię Gdańsk, wicelidera tabeli IV ligi. Spotkanie odbędzie się w sobotę (12 maja) o godz. 17.

W 21 kolejce V ligi Delta Miłoradz okazała się lepsza od Ceramika Łubiana i zasłużenie wygrała 5:2 po golach Wojciecha Miecznika (3 bramki) oraz Przemysława Tchórza (2).

Delta grała w składzie: Kędzierski - Woliński, Jeleń, Figlewski (73 Bieniek), Stachecki, Kozieł (55 Grzębski), Tchórz, Kotowski, Modrzejewski (65 Szklarczyk), Miecznik, Niezgoda.

W sobotę (12 maja) o godz. 17 Delta podejmie na swoim boisku Relax Ryjewo.

Z Relaxem zagrał w sobotę Grom Nowy Staw i wywiózł z Ryjewa jeden punkt po remisie 1:1. Gola dla nowostawian strzelił w drugiej połowie (przy stanie 0:1) Paweł Miśkiewicz.

Skład Gromu: Katinas - P. Miśkiewicz, Przygocki, Danielak, Błażek, Lehle (40 Błaszczak), A. Miśkiewicz, Starzyk (62 Kępiński), Łapiński, Skórka, Przyłucki.

W najbliższą sobotę Grom podejmie na boisku w Nowym Stawie Radunię Stężyca. Początek meczu o godz. 17.