Pogoń Prabuty - Delta Miłoradz 3:0 (0:0)

Delta Miłoradz przegrała 0:3 z Pogonią Prabuty w 8 kolejce V ligi. Miłoradzanie mają na koncie 6 porażek i tylko 2 wygrane. Jedną z nich otrzymali walkowerem.

Delta Miłoradz z Pogonią Prabuty zagrała w składzie: Kędzierski - Kowalczyk, Lenkiewicz, Woliński, Pogorzelski (60 Klimczewski), Podlewski (40 Barnaś (75 Grzębski)), Jeleń, Kolor, Kownacki (55 Kłodda), Kossarzecki.

- Przegraliśmy ten mecz w pierwszej połowie - mówi Tadeusz Majewski, prezes Delty Miłoradz. - Do przerwy Pogoń nie oddała strzału w światło bramki, a my mieliśmy trzy stuprocentowe okazje. Nie wykorzystali ich jednak Pogorzelski, Kownacki i Podlewski. Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 3:0. Po przerwie gra się wyrównała. Niestety, po raz trzeci przegrywamy spotkanie po golach straconych po stałych fragmentach gry. Musimy coś z tym zrobić.

Choć w tym sezonie na boisku Delta Miłoradz wygrała dotychczas tylko raz (3:2 z Wisłą Korzeniewo w 6 kolejce), to podopieczni trenera Radosława Szczuchniaka mają na koncie dwie wygrane. Pomorski Związek Piłki Nożnej zweryfikował na korzyść miłoradzan spotkanie z Radunią Stężyca (1:3 w 2 kolejce), ponieważ w zespole gości zagrał nieuprawniony zawodnik.

W następnej kolejce Delta Miłoradz (14 miejsce w tabeli - 2 zwycięstwa i 6 porażek) podejmie na swoim boisku Chojniczankę II Chojnice (9 miejsce - 3 wygrane, 1 remis i 4 porażki). Spotkanie rozpocznie się w sobotę (28 września) o godz. 16.