Pogrom na inaugurację IV ligi. Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 5:0 (1:0)

Pomezania Malbork przegrała 0:5 z Olimpią Sztum w pierwszej kolejce rozgrywek IV ligi.

Pierwsza połowa meczu rozegranego w Sztumie zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Olimpii po trafieniu Arkadiusza Hadrysiaka. Jak informuje portal www.olimpiasztum.pl, decydujący o losach meczu okazał się fragment gry pomiędzy 53 a 59 minutą meczu. W ciągu 6 minut Patryk Kotowski ustrzelił hat-tricka, a 10 minut przed końcem spotkania pomocnik Olimpii mógł zdobyć swoją czwartą bramkę, ale trafił w słupek wykonując rzut karny. Piątego gola przy stanie 4:0 zdobył Arkadiusz Hadrysiak.

Pomezania grała w składzie (za portalem www.olimpiasztum.pl): Uliński - Cicherski, Piechota, Wilk, Owsianik, Dryjas, Kobyliński, Gdela (88 Kielar), Daukszys (69 Wojtysiak), Statkiewicz, Sobieraj (68 Bełz).
W drugiej kolejce IV ligi Pomezania podejmie na swoim boisku Gryfa Słupsk. Spotkanie rozpocznie się w czwartek (15 sierpnia) o godz. 17.