Pomezania Malbork pokonała w sparingu Żuławy Nowy Dwór Gdański

Pomezania Malbork wygrała trzeci sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej V ligi. W czwartek (29 stycznia) na boisku przy ul. Toruńskiej pokonała 5:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański.

Pomezania Malbork po pierwszej połowie gry kontrolnej prowadziła już 4:0. Klasycznego hattricka zaliczył Mateusz Daukszys. Jedną bramkę dołożył Piotr Wilk.

- Po przerwie trener dal szansę wielu juniorom, i mimo iż nie grali źle, to jednak goście skrzętnie wykorzystywali okazje doprowadzając do staniu 4:3 dla gospodarzy, ale przed końcem spotkania wynik na 5:3 ustalił Mateusz Kobyliński - informuje Paweł Rybarczyk, dyrektor Pomezanii Malbork.

Pomezania grała w składzie: Sikorski - Cicherski, Jeleń, Wilk, Kobyliński, Jurczyk, Rychlik, Dryjas, Galeniewski Patryk, Sobieraj, Daukszys oraz Wojtysiak, Jabłoński, Krakowiak, Truszczyński, Szutiak, Sałek, Mikczyński