Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin 1:3 (1:1)

(JS)
Pomezania Malbork przegrała 1:3 z Wierzycą Pelplin w 24 kolejce IV ligi.

Malborczycy dobrze rozpoczęli mecz, bo w 9 minucie prowadzili po golu Kamila Wróblewskiego. Wierzyca doprowadziła do wyrównania już 10 minut później po trafieniu Łukasza Rackiego. Goście wyszli na prowadzenie w 65 minucie spotkania po golu Marcina Katy. Wynik w końcówce meczu ustalił Przemysław Skalski.

Pomezania grała w składzie: Matłoka - Janowicz, Tryba , Cicherski, Wilk, Galeniewski, Ratajczyk, Krawczyk, Wacławski, Kornacki, Wróblewski. Grali też: Łangowski, Polus, Piechota i Sobieraj.

Pomezania plasuje się obecnie na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Nad dziesiątą w tabeli Wierzycą ma 3 pkt. przewagi.

W następnej kolejce malborczycy podejmą na swoim boisku Wietcisę Skarszewy (5 miejsce, 39 pkt.). Początek meczu w sobotę (14 maja) o godz. 16.