Pomezania przed V ligą. Zwycięstwo w sparingu, mecze ligowe bez biletów

RK
Pomezania dotychczas wygrała 2 sparingi i tyle samo przegrała.
Pomezania dotychczas wygrała 2 sparingi i tyle samo przegrała. Fot. Damian Szlufik
W swoim czwartym sparingu przed V ligą malborska Pomezania pokonała w środę (30 lipca) Polonię Pasłęk 2:0. Rozgrywki ligowe rozpoczną się w połowie sierpnia i już wiadomo, że bilety trzeba kupić tylko na mecz z Rodłem Kwidzyn.

Wynik sparingowego spotkania z IV-ligową Polonią został ustalony do przerwy. Bramki dla malborczyków zdobyli Adam Cicherski i Patryk Galeniewski. Już w piątek (1 sierpnia) Pomezania rozegra kolejny sparing z drużyną z województwa warmińsko-mazurskiego. O godz. 18 na stadionie przy Toruńskiej rozpocznie się mecz z Zatoką Braniewo (IV liga).

W sparingu z Polonią Pasłęk malborczycy grali w składzie (za www.pomezania.pl): Skopiak - Cicherski, Jeleń, A. Galeniewski, Kobyliński, Dryjas, Daukszys, Gdela, Wilk, Galeniewski, Konwa oraz Miszta, Jabłoński, Wojtysiak, Rychlik, Borowiecki, Śliwka, Kościesza.

Sezon w V lidze malborska Pomezania rozpocznie 16 sierpnia meczem u siebie z Gryfem 2009 Tczew. Wiadomo już, że w rundzie jesiennej spotkania ligowe nie będą biletowane. Zarząd klubu zdecydował, że ze względów bezpieczeństwa bilety będą obowiązywać tylko na mecz z Rodłem Kwidzyn.