Pomezania rozniosła Alfę w Strzelnie

W 18 kolejce pomorskiej grupy II ligi piłki ręcznej mężczyzn drużyna Polskiego Cukru Pomezanii Malbork rozgromiła w sobotę Alfę Strzelno.

W meczu z jednym z najsłabszych zespołów ligi szczypiorniści Polskiego Cukru Pomezanii Malbork mogli urządzić sobie trening strzelecki. W wyjazdowym spotkaniu roznieśli UKS Alfa '99 Strzelno 49:22.

Trzeba przyznać, że w pierwszej połowie przeciwnicy malborczyków jeszcze się trzymali, bo na przerwę zespoły zeszły przy 11-bramkowej przewadze Polskiego Cukru. W drugiej części spotkania goście podkręcili tempo i wygrali bardzo wysoko.

W następnej kolejce, 2 kwietnia, Pomezania podejmie w hali sportowej Gimnazjum nr 3 zespół Szczypiorniaka Olsztyn.