Pomezania zremisowała z Gedanią Gdańsk we wtorkowym sparingu

Pomezania Malbork zremisowała 2:2 z V-ligową Gedanią Gdańsk we wtorkowym (19 lutego) wieczornym sparingu.

Jak informuje portal Pomezania.pl, malborczycy prowadzili od 82 minuty po golu samobójczym, a w 84 minucie było 2:0 po trafieniu Łukasza Statkiewicza. Goście odpowiedzieli dwiema bramkami, które strzelili w ciągu trzech kolejnych minut.

Skład gospodarzy za portalem Pomezania.pl: Skopiak (46 Miszta) - Statkiewicz, Piechota, Trussner (65 Kobyliński), Wilk - Kobyliński (46 Dryjas), Rychlik (46 Daukszys), Borowiecki (46 Owsianik), Przybysz (46 Gdela), Galeniewski (46 Polus), Wróblewski (46 Sobieraj).

W piątek (22 lutego) podopieczni Bogdana Kazojcia zagrają z IV-ligowym Barkasem Tolkmicko. Początek meczu o godz. 18 na boisku przy ul. Toruńskiej.